- Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei -

Forum Internetowe
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:43

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2013, 14:45 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Ja tak zupełnie z innej beczki ;) Od wielu lat zbieram nakrętki, oraz inne zamknięcia, od polskiej gorzałki. Hobby dość nietypowe i mało popularne. W sumie to dobrze bo nie osiąga ono tak zawrotnych sum na allegro jak choćby kapsle! Większość mojej kolekcji można zobaczyć na mojej stronie http://www.zubero.netten.pl . Strona jest w miarę wolnego czasu uzupełniana i powiększana o kolejne zdobycze i nowe wytwórnie. Nie jest to za częste ale jednak jest i warto zaglądać do mojej wirtualnej Galerii od czasu do czasu!
W galerii są już nakrętki z Polmosu Szczecin i jak widać za dużo ich nie mam, wręcz jest ich mało. Dlatego właśnie zdecydowałem się umieścić i tutaj mój temat, temat "od czapki". Może ktoś z kolegów ma w piwnicy, garażu, strychu, komórce, spiżarni stare butelki po wódce z nakrętkami np. ze Szczecina. Chętnie bym powiększył galerię szczecińskich nakrętek.
Interesują mnie też etykiety od wódek, kieliszki i różnorakie gadżety i materiały reklamowe w celach wystawczych!
Zapraszam do oglądania mojej galerii w sieci
Pozdrawiam
Krzysztof Żuber


Na górę
Post: 23 cze 2013, 15:34 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Dodam tylko że oprócz tych w Galerii mam dwie nakrętki od wódki "HORN", robionej w Szczecinie :D Na załączonej focie !


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Post: 24 cze 2013, 19:51 
Offline

Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30
Posty: 258
Cytuj:
Interesują mnie też etykiety od wódek, kieliszki i różnorakie gadżety i materiały reklamowe w celach wystawczych!
Witaj!
Co prawda etykiety od wina tylko pośrednio pasują do Twojej bogatej kolekcji, ale mam ich pełne pudełko (zbierał mój ojciec) i teraz chętnie je sprzedam lub wymienię na widokówki. Poniżej zdjęcie przykładowych etykiet. Trudno ocenic mi ich wartość kolekcjonerską. Pochodzą z lat 60, 70, 80-tych. Wszystkie są odklejone od spożytych trunków :D .

W razie zainteresowania, proszę o info na PW.
Pozdrawiam
PiotrZ


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Post: 28 cze 2013, 20:29 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
I o to chodzi Panowie! Może ktoś cos jeszcze znalazł w szpargałach?
Moje poszukiwania są aktualne cały czas!!! Jak cos pisać na zubero@poczta.fm :D
Wiadomośc na PW Piotrze też poszła!


Na górę
Post: 29 cze 2013, 10:02 
Offline

Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30
Posty: 258
Właśnie odpisałem 8-)

PiotrZ


Na górę
Post: 06 lip 2013, 10:33 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Od niedawna Galerię można znaleść na fejsie - Galeria nakrętek od gorzały - gdyby ktoś chciał polubić będzie mi miło ;)
Nieustannie poszukuję eksponatów do Galerii!


Na górę
Post: 22 lip 2013, 9:52 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
W Galerii pojawiło się sporo nakrętek w dziale "ZAGADKI". Będę wdzięczny za wszelką pomoc w odgadnięciu do jakich producentów je dopasować!
Również wstawiłem nowy dział w którym dodawać będę nakrętki bez nadruku, jedno lub wielokolorowe z tanich wyrobów alkoholowych :-) Taka ciekawostka ;-)
Pozdrawiam


Na górę
Post: 04 sie 2013, 18:45 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Tak dla przypomnienia, niezmiennie poszukuję nowych nakrętek do kolekcji !!!
Oraz link do na fejsie :-)
http://www.facebook.com/pages/Galeria-n ... 3135039671


Na górę
Post: 13 paź 2013, 18:15 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Tak dla przypomnienia, kolekcja się rozrasta, nawet jedna nakrętka ze Szczecina mi doszła! może komuś się coś udało się znaleźć i jest mu zbędne, oczywiście o nakrętki chodzi!
I pry okazji, może ktoś by chciał zalaikowac moja stronke na fejsie link post wyżej!
Pozdrawiam


Na górę
Post: 26 kwie 2014, 21:51 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Dawno mnie tu nie było ale zbieram nadal! Moja galeria się reorganizowała więc teraz łatwiej to ogarnąć! Sporo nowych nakretek!
Zapraszam do wizyty www.zubero.netten.pl
Pozdrawiam


Na górę
Post: 13 gru 2014, 23:02 
Offline

Rejestracja: 09 maja 2013, 20:00
Posty: 61
Dawno mnie tu u was nie było! Kolekcja moje rośnie cały czas, co cieszy niezmiernie! Galeria zmieniła swój adres na www.zubero.pl i to jest adres ostatecny!
Moze podczas mojej nieobecnosci cos nowego komus wpadło w ręce i nie co ma z tym zrobić?! Oczywiście chodzi o branżę spirytusową!!!
Pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl